Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom

Najnowsze wydarzenia

XIV Targi Franczyzy

XIV Targi Franczyzy

Kolejna, 14 już edycja Największych Targów Franczyzy w Europie Środkowo-Wschodniej za nami! Impreza odbyła się w dniach 13-15 października w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Przez 3 dni przeprowadziliśmy dziesiątki rozmów z osobami poszukującymi partnera do współpracy. Podczas indywidualnych rozmów nasi kandydaci na franczyzobiorców mieli okazję dowiedzieć się co zapewniło sukces rynkowy oferowanego przez nas konceptu oraz na jaki rodzaj wsparcia może liczyć przedsiębiorca decydując się na współpracę z.

Największa ogólnopolska kampania promocyjna LodyBonano już ruszyła!

Z początkiem maja ruszyła największa w historii naszej sieci kampania promocyjna LodyBonano. W największych stacjach telewizyjnych: Polsat i TVN, jak też w kanałach tematycznych: TVN Style, Viva, MTV, Polo TV, Polsat Cafe, Polsat2 emitowane będą spoty TV, w całkowicie odmiennym, niż do tej pory, klimacie. Zostaliśmy także sponsorem dwóch najbardziej znanych i lubianych weekendowych programów śniadaniowych i rozrywkowych: Dzień Dobry TVN oraz You Can Dance! Będzie nas duż0 🙂 Zapraszamy do wspólnego.

Mikołajki z LodyBonano

Mikołajki z LodyBonano

  W niedzielę, 6 grudnia czyli w „Mikołajki”, Białystok po raz kolejny odwiedził Joulupukki – Święty Mikołaj z fińskiego Rovaniemi. To już trzecia wizyta na Podlasiu tego wyczekiwanego – nie tylko przez najmłodszych – wyjątkowego gościa, który przyjeżdża na zaproszenie Konsula Honorowego Republiki Finlandii. Jego przyjazd miał związek z kolejną odsłoną akcji „Przedsiębiorcy dzieciom”, którą w tym roku mieliśmy przyjemność wesprzeć. Dzięki współpracy wielu zaangażowanych w to dzieło podmiotów udało.

LodyBonano na XIII Targach Franczyzy

W dniach 15-17 października w Warszawie odbyła się kolejna, 13 już edycja Targów Franczyzy. Tego typu impreza nie mogłaby się rzecz jasna odbyć bez naszego udziału! Odbyliśmy dziesiątki rozmów z osobami, które poszukiwały pomysłu na własny biznes oraz wydaliśmy setki lodów w ramach degustacji 🙂 Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko i do zobaczenia za rok 🙂                          .

Wspieramy najmłodszych piłkarzy :)

Wspieramy najmłodszych piłkarzy :)

Uprawianie sportów oraz podejmowanie wszelkiego rodzaju aktywności fizycznej to idealny sposób na spędzanie wolnego czasu. Regularne „zażywanie ruchu” wpływa bowiem nie tylko na poprawę naszego zdrowia i kondycji, ale też pozytywnie oddziałuje na nastrój. Dlatego w myśl idei: sport to zdrowie, postanowiliśmy wraz z O.C.Z.L Lodziarz wesprzeć małych piłkarzy z Ks Wasilków. Niech nowe stroje Wam służą 🙂

LodyBonano po raz pierwszy na targach Franchising Fair we Wrocławiu!

LodyBonano po raz pierwszy na targach Franchising Fair we Wrocławiu!

Z przyjemnością informujemy, o udziale naszej firmy w międzynarodowych targach systemów franczyzowych Franchising Fair we Wrocławiu. Ekspozycja najlepszych pomysłów na biznes odbyła się w dniach 18-19 kwietnia 2015 r. w Hali Stulecia. Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko. Spotkaliśmy się z bardzo ciepłym przyjęciem i licznymi wyrazami uznania dla naszej oferty 🙂

Lody Bonano na XIX Targach EuroGastro

Lody Bonano na XIX Targach EuroGastro

Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, iż w tym roku po raz pierwszy dołączyliśmy do grona wystawców XIX Międzynarodowych Targów Gastronomicznych EuroGastro 2015 w dniach 25-27 marca. To jedne z najważniejszych imprez targowych w branży lodziarskiej w Polsce, odbywających się co roku w Warszawie. Nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem zwiedzających. Jak zawsze każdy z odwiedzających nasze stoisko mógł skosztować świderka i uzyskać odpowiedzi na nurtujące go pytania. Dziękujemy wszystkim,.

Nominacja do Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska” dla LodyBonano

Z przyjemnością chcielibyśmy poinformować Państwa, iż nasza sieć już drugi raz uzyskała nominację do Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska” w XXV Edycji Konkursu na Najlepsze Produkty i Usługi”. „Teraz Polska” dla produktów i usług to niekomercyjny konkurs, którego zadaniem jest wyłonienie grupy najlepszych produktów i usług, zarówno tych o ustalonej renomie, jak i tych dotąd mało znanych, które dzięki swoim walorom jakościowym, technologicznym i użytkowym są lub mogą stać się.

Złoty Laur Konsumenta 2015 dla marki Lody Bonano!

To już kolejny rok z rzędu, w którym możemy pochwalić się uzyskaniem tytułu LAUR KONSUMENTA 2015, tym razem w kategorii „Sieci lodziarni” Laur Konsumenta to nagroda prestiżowa i szczególnie cenna, gdyż przyznają ją sami klienci, a ich zdanie ma dla nas największe znaczenie. Serdecznie dziękujemy za uhonorowanie tytułem i zaufanie jakim obdarzyli Państwo naszą markę 🙂  

Lody Bonano po raz drugi na Targach Franczyzy !

Lody Bonano po raz drugi na Targach Franczyzy !

Z przyjemnością informujemy o udziale naszej firmy w XII Targach Franczyza 2014, które odbyły się w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie w dniach 16-18 października. Targi Franczyzy w Warszawie to największe spotkanie przedstawicieli rynku w Europie Środkowo-Wschodniej. Przez 3 dni odbyliśmy dziesiątki rozmów z osobami, które poszukują pomysłu na własny biznes. Spotkaliśmy się z wyjątkowo miłym przyjęciem i dużym zainteresowaniem naszym konceptem. Wszyscy zwiedzający poza uzyskaniem szczegółowych informacji mieli.

Lody Bonano oficjalnym sponsorem Szkółki Szachowej w Białymstoku

Szachy to klasyczna gra na miarę XXI wieku ! To inwestycja w przyszłość nowych pokoleń !       Dlatego też postanowiliśmy wesprzeć SZKÓŁKĘ SZACHOWĄ w Białymstoku, ponieważ tak jak jej założyciele jesteśmy zdania, że nauka gry w szachy sprzyja wszechstronnemu rozwojowi dziecka – kształci pamięć, umiejętność abstrakcyjnego i logicznego myślenia, rozwija wyobraźnię przestrzenną. Ponadto wpływa na rozwój intelektu, zwiększa aktywność umysłową, rozbudza twórcze zdolności.

Tytuł „Dobra Marka 2014 – Jakość, Zaufanie, Renoma” dla LodyBonano

Tytuł „Dobra Marka 2014 – Jakość, Zaufanie, Renoma” dla LodyBonano

LodyBonano znalazło się w zaszczytnym gronie marek najwyżej ocenianych i najbardziej rozpoznawalnych przez konsumentów.

1 2