Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom

O firmie

O firmie

Korzenie firmy Multi Ice sięgają roku 2003, w którym to powstały pierwsze lodziarnie LodyBonano w Białymstoku. Od początku działalności za główny cel wyznaczyliśmy sobie podbój podniebień Klientów, dostarczając im lody najwyższej jakości i niespotykanym smaku. Co nas wyróżnia spośród wszystkich lodziarni? Indywidualne podejście do każdego klienta i przede wszystkim innowacyjne menu, na które składa się ponad 30 rodzajów lodów. Zarówno dorośli, jak i dzieci odnajdują w naszych lodach ogromną radość i niezapomniane doznania smakowe.Koncept lodziarni okazał się na tyle popularny, iż zdecydowaliśmy się przygotować ofertę franczyzową. Pierwotnym założeniem było stworzenie sieci lodziarni na terenie województwa podlaskiego. Jednak prężnie działające punkty sprzedaży lodów wzbudzały coraz większe zainteresowanie, dzięki czemu ewolucja szybko objęła cały kraj. W ciągu kilku lat otworzyliśmy przeszło 270 placówek pod szyldem Lody Bonano i tym samym zapewniliśmy sobie pierwsze miejsce w rankingu lodziarni franczyzowych w Polsce.

Niestrudzenie pracujemy, udoskonalamy, eliminujemy błędy, dokładamy wszelkich starań, aby usprawnić rozwój firmy. Chcąc w jak największym stopniu uniezależnić się od podwykonawców, a także obniżyć koszty związane z uruchomieniem lodziarni, zdecydowaliśmy się zbudować linię produkcyjną maszyn do lodów pod marką Hard-Ice. Stworzyliśmy nowatorski technologicznie produkt, o niewielkich rozmiarach, łączący w sobie szereg bardzo przydatnych funkcji i przede wszystkim dostępny w najniższej cenie na rynku. Maszyny są od podstaw produkowane w Polsce i działają we wszystkich lodziarniach sieci.

Idąc za ciosem uruchomiliśmy także własną produkcję koncentratu Lody Bonano. Sami opracowaliśmy specjalną recepturę i tak w naszej fabryce, która mieści się w malowniczej miejscowości Zastocze, powstają lody najwyższej jakości o wyjątkowym smaku, któremu zawdzięczamy sławne już kolejki 🙂 Nasze koncentraty dostępne są wyłącznie dla naszych franczyzobiorców.

Fenomenalny rozwój naszej sieci wywołał ogromne zaskoczenie w branży, co zaowocowało nie tylko zwiększeniem zainteresowania naszą ofertą, ale także masowym tworzeniem się podróbek Lodów Bonano i pseudofranczyz. Przewagę daje nam fakt, iż franczyza LodyBonano jest oryginalna, od podstaw stworzona przez nas. Jako pierwsi zaproponowaliśmy tak zróżnicowane menu, w którym każdy znajdzie coś dla siebie, zastosowaliśmy prawdziwe zdjęcia i przede wszystkim „nadaliśmy imiona” naszym lodom. Z uwagi na fakt, iż coraz więcej przedsiębiorców zaczęło bezprawnie „sięgać” po nasze pomysły i korzystać z wizerunku, postanowiliśmy zastrzec nazwy naszych produktów i znaki firmowe. Wspieramy uczciwą konkurencje, niestety walka z plagiatami to w dalszym ciągu walka z wiatrakami. Lody Bonano, zarówno swoim klientom jak i partnerom, ma do zaoferowania coś, co jest nie do podrobienia – to „ten” smak – jedyny w swoim rodzaju, niepowtarzalny, stworzony po to by cieszyć 🙂

Naszym priorytetem jest także dbanie o promocję marki, dlatego duży nacisk kładziemy na reklamę. Sezon letni 2013 należał do Lodów Bonano. Zarówno na ekranach telewizorów jak i w odbiornikach radiowych królowały nasze spoty reklamowe. Pragniemy w ten sposób umocnić pozycję naszej marki ale także dotrzeć do jak najszerszego grona klientów, wspierając w ten sposób naszych franczyzobiorców.

Jeśli poważnie myślisz o własnym przedsięwzięciu, upewnij się czy nie dołączysz do grona kolejnych naśladowców. Warto inwestować w coś sprawdzonego, dochodowego i rozpoznawalnego! Lody Bonano oferują Ci gotowy i niebanalny pomysł na biznes – a dobry pomysł to już połowa sukcesu. Wybierz firmę godną zaufania, z wieloletnim doświadczeniem, z młodym zespołem ludzi z pasją, nietuzinkowymi pomysłami i poczuciem humoru.

Nie bądź zwykłym franczyzobiorcą, zostań integralną częścią sukcesu Lodów Bonano!

Zespół

Radosław Charubin

Radosław Charubin
Właściciel

Artur Kaczyński
e-mail: akaczyński@hard-ice.pl

Aneta Iwanicka

Aneta Iwanicka
Manager rozwoju sieci
tel. 531 748 855
e-mail: franczyza@lodybonano.pl

Magdalena Żukowska

Magdalena Żukowska
Manager rozwoju sieci
tel. 537 774 881
e-mail: franczyza@lodybonano.pl

Dorota Tyborowska
Manager rozwoju sieci
tel. 733 295 111
e-mail: dtyborowska@lodybonano.pl

Paulina Zubrzycka

Paulina Czaplejewicz
Manager sprzedaży
tel. 731 780 658
e-mail: pczaplejewicz@hard-ice.pl

Sylwia Korpacz

Sylwia Korpacz
Manager ds. wizerunku i marketingu firmy
tel. 530 730 274
e-mail: skorpacz@lodybonano.pl

Anna Czyżykowska
Manager ds. wizerunku i marketingu firmy
tel. 570 303 056
e-mail: aczyzykowska@lodybonano.pl

Anna Kiryluk

Anna Kiryluk
Manager ds. finansowych
tel. 534 687 970
e-mail: akiryluk@lodybonano.pl

Bożena Stankiewicz

Bożena Stankiewicz
Manager ds. finansowych
tel. 534 687 970
e-mail: bstankiewicz@lodybonano.pl

Mariusz Breczko

Mariusz Breczko
Kierownik działu serwisu
tel. 530 422 232
e-mail: mbreczko@hard-ice.pl

Dawid Sidor

Dawid Sidor
Serwisant
tel. 795 404 569
e-mail:serwis@hard-ice.pl

Marcin Rogaski
Przedstawiciel handlowy
tel. 570 303 032
e-mail: mrogalski@lodybonano.pl

Mateusz Dziedzicki
Przedstawiciel handlowy
tel. 731 776 022
e-mail: mdziedzicki@lodybonano.pl